Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
sdfsadfc
sdfsadfc
منو

فن کویلفن کویل همانطور که از نام آن پیداست ، یک واحد سیم پیچ فن متشکل از یک مبدل حرارتی است که در آن آب به گردش در می آید و مونتاژ فن ، با استفاده از یک فیلتر و کنترل های ساده ، که برای واحدهای محیطی دیواره (شکل زیر) یا واحدهای سقفی نصب شده در قسمت خالی سقف طراحی شده است. واحدهای سقف را می توان به صورت یک کاست تنظیم کرد ، هوا را به مرکز ترسیم کرد و در حاشیه تخلیه کرد. عناصر گرمایش ، برق ، آب گرم یا بخار را می توان در فن کویل گنجانید.

در بیشتر موارد ، فن کویل ها می توانند در دستگاههایی مانند پمپ های حرارتی بدون داکت استفاده شوند زیرا به سیستم تهویه سنتی متصل نیستند.

یک فن کویل (FCU ) (fan coil unit )حاوی یک فن است که هوا را در یک فضا به داخل واحد می کشد و سپس آن را بر روی یک کویل خنک کننده یا گرم کننده می بلعد. هوا از FCU سردتر یا داغ تر از گذشته می شود. آنها در برخی از ساختمانهای اداری و مراکز خرید استفاده می شوند و معمولاً مشخص می شود که در آنجا چندین فضای کوچک وجود دارد که نیاز به کنترل فردی دارند. به طور معمول یک فرد FCU تنها تا 150 متر مربع سرویس می کند ، بنابراین می تواند ده ها یا حتی صدها نفر در یک ساختمان باشند. با این حال ، FCU ها معمولاً به عنوان مکمل ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند که سایر سیستم های HVAC اکثر تهویه هوا را تأمین می کند.


کاستی

فن کویل

این نوع بر روی سقف نصب می شود و دارای دو نوع :

  1. کاستی یک طرفه : باد خروجی آن از یکطرف
  2. کاستی چهار طرفه : باد خروجی از چهار طرف

زمینی دکوراتو

zamini

بسته به نوع دکوراسیون منزل می توان از رنگ های مختلف آن استفاده کرد.

دیواری

فن-کویل-دیواری

این نوع قابلیت نصب بر روی دیوار را دارد.

سقفی توکار

سقفی-توکار

این نوع در دیوار اتاق نصب شده و از دریچه آن گرما خارج می شود.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(کلیه حقوق این سایت برای شرکت تهویه جاوید میباشد)
گروه برنامه نویسی دارکد